şirinyalı mh 1497 sk no: 21/a Muratpaşa ANTALYA
+90 544 396 69 94

çağbey halı temizleme

Halı ve koltuk yıkama şirketleri

çağbey halı temizleme

cagbey-hali-temizleme-antalya

Antalya halı yıkama fabrikası çağbey halı temizleme kepez ilçesinde hizmet vermektedir. Fabrikamızda yıkama işlemleri hijyenik koşullarda uzman personelimiz tarafından özenle sağlanmaktadır.

Kapalı ve yarı açık kurutma alanlarımızla sağlıklı bir temizlik hizmeti veriyoruz. Yıkama makinelerimiz Halılarınız için en iyi temizlik işlemini gerçekleştirmek için dizayn edilmiştir.

Antalya halı yıkama hizmeti

Antalya halı yıkama ve yerinde temizleme servisleriyle her türden halı için garantili temizlik imkanı sağlayan fabrikamız kepez, muratpaşa, konyaaltı ve lara bölgelerinede hizmet sunmaktadır.

çağbey hali temizleme
çağbey halı temizleme

Mordern ve endüstriyel yıkama makinalarımız, doğal halı yıkama şampuanlarıyla etkili bir halı yıkama servisi sağlıyoruz. durulama kurutma ve paketleme işlemleride aynı şekilde otomatik makinalarla yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak için Antalya’da hizmetinizdeyiz.

Antalya Koltuk yıkama hizmeti

Yerinde koltuk yıkama servisimizle Antalya merkezde bulunduğunuz adrese gelerek hızlı ve hijyenik koltuk temizleme ve yıkama servisimiz bulunmaktadır. Araç koltuğu yıkama hizmetimizde bulunmaktadır. Özel koltuk yıkama makinesi ve oto koltuk şampuanlarıyla kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

çağbey koltuk temizleme
antalya çağbey koltuk temizleme

Yatak yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri

Yıkama hizmetlerimiz arasında yerinde yatak yıkama ve fabrikamızda yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz ücretsiz servisimizle sağlanmaktadır. Çağbey halı yıkama ve temizleme hizmetlerimiz hakkındaki detaylı bilgiler için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir