şirinyalı mh 1497 sk no: 21/a Muratpaşa ANTALYA
+90 544 396 69 94

antalya halı yıkama şirketleri

Halı ve koltuk yıkama şirketleri

Ev eşyaları arasında kullanım şartları gereği en çok kirlenen ve ev ortamında temizlenmeside zorluklar yaşanan halı yıkama işlemidir. Son yıllarda Antalya halı yıkama şirketleri sayısında artış gözlenmektedir. Halı yıkama fabrikalarında yıkanan halılarınızda tam hijeyink bir temizlik işlemi sağlanmaktadır. leke çıkartma ve kurutma işlemleride özel makine ve yöntemlerle sağlandığı için bu firmalara talepler artmaktadır. ev ve iş yerlerinizdeki temiz ortamlar sağlık açısından da uygun bir düzeye ulaştığı için Antalya Halı yıkama firmalarına talepler oldukça fazladır.

antalya-hali-yıkama-şirketleri
antalya halı yıkama şirketleri

Antalya halı yıkama firmaları

Antalya’da birçok halı yıkama şirketinin bulunması rekabetin artmasını ve aynı ölçüde hizmet kalitesininde yükselmesini sağlamıştır. Tüketiciler açısından kalite ve seçeneklerin artması faydalı olmuştur, peki bu halı yıkama firmaları nasıl çalışmaktadır.

Antalya Halı Yıkama hizmeti

Halı yıkama firmalarının sağladığı kolaylıklar arasında en önemlisi kaliteli bir temizlik ve ücretsiz servis imkanlarıyla Halı temizleme işlemlerinin bu iş için özel üretilmiş makinelerde yıkama sağlanamsıdır.

Halı yıkama firmalarına talep oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde adresinizden alınan Halılarınız, yıkama fabrikasında uygun yöntem ve şampuanlarla profesyonel olarak yıkanır. 2-3 gün gibi kısa bir sürede adresinize teslim edilir.

antalya-halı-yıkama
Antalya halı yıkama

Halı Yıkama Firması Seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Halı yıkama şirketi seçerken öncelikle firmanın çalışma ortamlarını, halılarınızı nasıl yıkadıklarını, kullandıkları makineleri, ilaçları ve çalışma şartlarını sorgulamamız doğru seçimi yapmak için uygun olacaktır. Halı yıkama işlemi garantisi sunuluyor mu? yani memnun kalmazsanız ne gibi bir dönüş olacak, halılarınızın doku ve renginde zararlar oluşacak mı? intertnette bu firmaların web sitelerindeki sayfaları fotografları uygulama videolarını inceleyerek bir firkir oluşturabilirsiniz. Firmayla iletişime geçtiğinizde sizin önemli noktaları önceden aktarmanızda oldukça önemlidir.

Yerinde Halı Yıkama hizmeti nedir ?

Antalya Halı yıkama şirketlerinin güzel özelliklerinden birtaneside taşınması zor halıları özel halı yıkama makineleriyle Yerinde temizlenmesini sağlamasıdır. İş yerleri, otel ve camiiler gibi mekanlardaki büyük halıların transferi oldukça zordur, bunun için yıkama işlemi ve kurutmayı hızlı bir şekilde sağlayan ithal halı yıkama makineleri kullanılarak bu problemler çözülmektedir. Talepleriniz doğrultusunda ev halılarınız içinde bu yöntem kullanılabilmektedir.

Antalya Halı yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları m2 üzerinden ve halı türüne göre değişimler göstermektedir. standart olarak günümüzde makine halıları 6-7 tl gibi bir fiyatla yıkanmaktadır. diğer halı çeşitlerinde yün halı, shaggy halı, ipek halı, dokuma halısı, çin halısı ve el dokuma halılarının temizliği daha detaylı işlemler gerektirmektedir. bu halıların yıkama fiyatlarıda 8-20 tl arasında değişmektedir.